Дублери «Мавп» поступаються Дніпру

Вояж до Дніпра виявився не вдалим.

Ігри проти одного з лідерів другої групи Вищої ліги знову складні. Підопічні Олександра Ворони із перших хвилин матчу відпускають суперника вперед. Дніпряни запропонували черкасцям швидкий темп і хороший захист. Як наслідок, господарі швидко набирають очки, не даючи суперникові легких атак. Інтрига в матчі протрималася до кінця великої перерви, коли «Мавпи» були на відстані 15-ти очок – 44 : 29. Втім у третій чверті «Дніпро» знову йде у відрив. У черкасці же не вдається в атаці, команда часто втрачає м’яч і як підсумок різниця в рахунку знову збільшилася. Наздогнати суперника гості так і не зуміли – 92 : 59.

Схожа ситуація була і в другій грі. Щоправда цього разу дніпряни ще до великої перерви забезпечили собі комфортний гандикап. Без Івана Ткаченка, «Черкаські Мавпи-2» не зуміли нав’язати боротьбу більш сильному супернику в цьому турі і в підсумку знову зазнали поразки – 87 : 58.

Олександр Ворона, головний тренер «Черкаських Мавп-2»:
«Як і в Черкасах, грати з Дніпром вкрай складно. Провели дві практично однакові гри. Команда господарів була агресивніша і потужніша за нас. Тому вони й добилися позитивного результату. Із позитивних моментів для нас – багато часу на майданчику отримали гравці 99-го року народження. Вони не погано трималися. Так, не без помилок, але місцями хлопці приймають правильні рішення».

Дніпро-2 – Черкаські Мавпи-2 92 : 59 (25 : 13, 19 : 16, 26 : 12, 22 : 18)
ЧМ: Воєвода – 14 + 5 пер; Мельник – 13 + 8 підб; Поплавський – 7 + 4 підб.

Дніпро-2 – Черкаські Мавпи-2 87 : 58 (21 : 17, 28 : 15, 19 : 8, 19 : 18)
ЧМ: Мельник – 15 + 6 підб; Пелипай – 11 + 3 пер; Воєвода – 8.