Новини Юн.Баскет \ квітень 2017  ← Повернутися до списку

У Черкасах грають тур ВЮБЛ-2004

21.04.2017

Протягом кількох днів на місцевому паркеті свої матчі проводять команди з Миргорода, Ужгорода, Чорткова та Черкас.
Всеукраїнська юнацька баскетбольна ліга України виходить на фінішну пряму. У більшості вікових категоріях залишилося відіграти по кілька турів перед фінальним етапом. Один із таких приймають Черкаси. Окрім місцевої команди, протягом кількох днів у СК «Сокіл» грають такі колективи: ДЮСШ (Мирогород), «Кристал» (Чортків), ЗОДЮСШ (Ужгород).

Господарі паркету, ОСДЮСШОР-Черкаські Мавпи, по два матчі зіграють із командами Чорткова та Ужгорода. У перших іграх, підопічні Олександра Лашко боролися до останнього і претендували на перемоги, втім чогось забракло. У грі з ужгородцями була справжня боротьба, переможця визначали лише в овертаймі, де  підсумку, 76 : 87 поразка від ужгородців. У другій грі з командою "Кристал", "Мавпи" поступалися протягом усього матчу, ледь не наздогнали суперника, втім знову прикрий результат – 61 : 68.

Олександр Лашко, головний тренер ОСДЮСШОР-Черкаські Мавпи-04:
«Останній, 7-ий, тур у другому етапі. Дуже важливий в турнірному значенні. На жаль, ми вибули з боротьби за пряме потрапляння у фінал 8-ми. Тепер шанс вийти далі тільки через ігри на виліт. Що стосується перших двох ігор: з Ужгородом втратили перевагу в 14 очок і в овертаймі з за перебір фолів не всі хлопці могли зіграти. У матчі з Кристалом, поступалися в рахунку, і змогли повернутися з -18-ти до -2. Але, на жаль, не виконали настанови на матч і переграти суперника не зуміли. Продовжуємо боротьбу за вихід до фінальної 8-ки і обіцяю, що жодній команді з нами легко не буде. Дякую всім, хто підтримував нас із трибун. Такого на іграх ВЮБЛ я ще не бачив. Атмосфера була супер».

ОСДЮСШОР-Черкаські Мавпи – ЗОДЮСШ (Ужгород) 76 : 87 ОТ
ЧМ: Мацібора – 17 очок; Холод – 13 очок; Грицьков – 8 очок; Краснощока – 7 очок.

ОСДЮСШОР-Черкаські Мавпи – «Кристал» (Чортків) 61 : 68
ЧМ: Грицьков – 24 + 3під, 1 пер, 1 перех; Мацібора 8 + 3 підб, 4 перех, 1 пер; Кригін7 + 3 підб, 2 перех.

22 квітня, 11:00
ОСДЮСШОР-Черкаські Мавпи – ЗОДЮСШ (Ужгород)

23 квітня, 11:00
ОСДЮСШОР-Черкаські Мавпи – «Кристал» (Чортків)

Суперліга Парі Матч 2-й тур 05 жовтня 2017, початок о 19:00