«Мавпи-05» виграють на старті фінального туру ВЮБЛ

У Черкасах розпочався фінальний етап Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України серед юнаків 2005-го року народження.

Один із фаворитів чемпіонату – такий статус мають «Черкаські Мавпи-05» перед фінальним туром. За підсумками регулярних змагань підопічні Василя Івлєва посіли першу сходинку, відповідно у чвертьфіналі отримали більш сприятливого суперника. Втім харківський «Юніор» неабияк налаштувався на фаворита і дав черкасцям серйозний бій.

Насичена боротьба усі 40 хвилин. Господарі краще стартують. «Мавпи» завдяки проходам Гліба Буравського здійснюють невеличкий ривок на початку матчу. Як пізніше виявиться, він і стане ключовим у грі. Далі черкасці діяли від цієї переваги. Втім харків’яни не відпускали суперника в рахунку. «Юніор» за собою вели лідери двох п’ятірок Максим Ульченко та Олександр Ситник. На двох ці хлопці здобули 63 очка! «Мавпи» ж на це відповідали злагодженою командною грою. У певний момент черкасці відірвалися навіть на 15 очок. Однак весь час скорочували. Як наслідок, до останніх хвилин інтрига в матчі зберігалася. Попри серйозний тиск від суперника, «Черкаські Мавпи-05» зберегли свою перевагу й перемогли у не простому матчі. 78 : 73 – «Мавпи» у півфіналі.

«Черкаські Мавпи-05» – «Юніор» (Харків) 78 : 73 (24 : 17, 16 : 16, 17 : 17, 21 : 23)
ЧМ: Фесун – 18 + 7 підб, 5 пер; Буравський – 13 + 9 підб, 4 пер; Зубенко – 8 + 4 підб.

Василь Івлєв, головний тренер «Черкаських Мавп-05»:
«Цікавий і не простий матч. Загалом матчі команд цієї вікової групи непередбачувані. І якщо поглянути на інші матчі, то різниця в 5 очок – найбільша! Тому це дуже цікаво. Матч був складним, виграти вдалося за рахунок командної гри. У нас є команди. Ми згуртувалися, зібралися з силами й перемогли. Погляньте на табло. У нас сьогодні забивало 10 гравців, а в суперника є два лідери, які здобули більше 60-ти. Попри це, ми зуміли за рахунок командної гри, захисту виграти цей матч».

Відзначимо, що завтра (26 травня) "Черкаські Мавпи-05" розпочнуть півфінальний матч проти дніпровського СДЮСШОР-5. Гра у ПС "Будівельник" стартує о 13.30. Просимо підтримати наших хлопців у прагненні здобути медалі чемпіонату України для Черкас. Той хто не зможе відвідати цей матч матиме можливість побачити онлайн на нашому сайті, який організовує федерація баскетболу Черкаської області.