Новини Юн.Баскет \ травень 2017  ← Повернутися до списку

«Мавпи-05» виграють на старті фінального туру ВЮБЛ

25.05.2017

У Черкасах розпочався фінальний етап Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України серед юнаків 2005-го року народження.

Один із фаворитів чемпіонату – такий статус мають «Черкаські Мавпи-05» перед фінальним туром. За підсумками регулярних змагань підопічні Василя Івлєва посіли першу сходинку, відповідно у чвертьфіналі отримали більш сприятливого суперника. Втім харківський «Юніор» неабияк налаштувався на фаворита і дав черкасцям серйозний бій.

Насичена боротьба усі 40 хвилин. Господарі краще стартують. «Мавпи» завдяки проходам Гліба Буравського здійснюють невеличкий ривок на початку матчу. Як пізніше виявиться, він і стане ключовим у грі. Далі черкасці діяли від цієї переваги. Втім харків’яни не відпускали суперника в рахунку. «Юніор» за собою вели лідери двох п’ятірок Максим Ульченко та Олександр Ситник. На двох ці хлопці здобули 63 очка! «Мавпи» ж на це відповідали злагодженою командною грою. У певний момент черкасці відірвалися навіть на 15 очок. Однак весь час скорочували. Як наслідок, до останніх хвилин інтрига в матчі зберігалася. Попри серйозний тиск від суперника, «Черкаські Мавпи-05» зберегли свою перевагу й перемогли у не простому матчі. 78 : 73 – «Мавпи» у півфіналі.

«Черкаські Мавпи-05» – «Юніор» (Харків) 78 : 73 (24 : 17, 16 : 16, 17 : 17, 21 : 23)
ЧМ: Фесун – 18 + 7 підб, 5 пер; Буравський – 13 + 9 підб, 4 пер; Зубенко – 8 + 4 підб.

Василь Івлєв, головний тренер «Черкаських Мавп-05»:
«Цікавий і не простий матч. Загалом матчі команд цієї вікової групи непередбачувані. І якщо поглянути на інші матчі, то різниця в 5 очок – найбільша! Тому це дуже цікаво. Матч був складним, виграти вдалося за рахунок командної гри. У нас є команди. Ми згуртувалися, зібралися з силами й перемогли. Погляньте на табло. У нас сьогодні забивало 10 гравців, а в суперника є два лідери, які здобули більше 60-ти. Попри це, ми зуміли за рахунок командної гри, захисту виграти цей матч».

Відзначимо, що завтра (26 травня) "Черкаські Мавпи-05" розпочнуть півфінальний матч проти дніпровського СДЮСШОР-5. Гра у ПС "Будівельник" стартує о 13.30. Просимо підтримати наших хлопців у прагненні здобути медалі чемпіонату України для Черкас. Той хто не зможе відвідати цей матч матиме можливість побачити онлайн на нашому сайті, який організовує федерація баскетболу Черкаської області.

Суперліга Парі Матч 20 16 лютого 2019, початок о 14:00