«Черкаські Мавпи» відзначили своїх вихованців

Відлуння «Останнього свистка». Оскільки через негоду урочистості з нагоди завершення баскетбольного сезону вийшли досить стрімкими, всіх нагородити та подякувати за роботу не вдалося.

C
ьогодні в стінах клубу директор "Черкаських Мавп" - Володимир Гриценко зустрівся із старшими вихованцями та випускниками баскетбольної школи «Черкаських Мавп». Офіційно завершують виступи у юнацькій лізі Нікіта Сімоненко та Костянтин Прокопенко. Сімоненко наступного сезону, скоріше за все, здобуватиме медичну освіту. Прокопенко ж лишається у клубі.

Обом випускникам вручили дипломи про закінчення баскетбольної школи. Також гравцям підготували подарунки від партнерів клубу ТМ «Венето» та ТМ «Сатурн». Окрім цього відзначили й гравців баскетбольної школи, котрі серед кандидатів до збірних України у різних вікових категоріях.

Призи отримали кандидати у збірну U15 Артур Назаренко та Владислав Рідько, у збірну U16 Андрій Коробко та Юрій Романовський, у збірну U18 Дмитро Нагорний і Костянтин Прокопенко та у збірну 3х3 Нікіта Сімоненко.

Володимир Гриценко, директор ТОВ «Черкаські Мавпи»:
«Ми планували провести Останній свисток, масштабно і яскраво. Трохи завадила погода. Але ми все одно побачили, яка ми велика родина – «Черкаські Мавпи». Скільки у нас вихованців, гравців, тренерів. Разом ми сила. І попри те, що не вдалося відзначити вихованців тоді, ми це зробили у нас вдома, у затишній атмосфері. Я думаю, тепер ми щороку будемо так збиратися й урочисто завершувати сезон».