У Черкасах влаштували всеукраїнський турнір для найменших

Кубок КДЮСШ-1 з баскетболу серед юнаків 2006-2008 років народження пройшов цими вихідними в Черкасах.
Змагання провели на відкритому повітрі, на майданчику на центральному стадіоні. Традиційний турнір серед 9-11 річних юнаків у Черкасах проводять щороку. Цього разу у змаганнях взяло участь 6 команд – 4 черкаські і 2 команди з Полтавщини (Полтава та Миргород).

Усі учасники – це початкова група підготовки. Черкаські команди працюють на базі місцевих шкіл із тренерами КДЮСШ-1 та «Черкаських Мавп». Турнір провели за традиційною схемою – 2 групи по 3 команди. Суперники відіграли між собою по колу. Переможці груп сьогодні розіграли звання чемпіона, команди, які посіли другі місця – сьогодні грали за бронзу. А інші дві команди провели матч за 5-6 місця.

У підсумку команда Євгенія Ткаченка посіла 5-ту сходинку, перегравши підопічних Андрія Тімофєєва 32 : 13. У матчі за бронзу зійшлися гості. Команда Полтави переграла своїх земляків з Мирогорода, з рахунком 34 : 23.

А у фіналі дві черкаські команди, тренера «Мавп» Олександра Молчанова та Максима Нечаєва. Обидва наставники набрали групи початкової підготовки і працюють на базі своїх шкіл. У насиченому та результативному матчі перемогли підопічні більш досвідченого тренера, Молчанова – 47 : 27.

Володимир Марченко, головний суддя змагань:
«Цей турнір ми проводимо щороку й присвячуємо його Дню захисту дітей. Приїхали дві команди з Полтавщини, достатньо сильні. Торік також були команди з України. Стосовно черкаських команд, то грають ті діти, які в наступному році вже гратимуть у ВЮБЛ. Рівень баскетболу різний. Ті діти, які працюють вже три роки, вони, безперечно сильніші. А команди Ткаченка й Тімофєєва займаються менше року, відповідно, їм складніше».