Баскетбольна школа: «Черкаські Мавпи-04»

У черговому матеріалі циклу юнацьких команд «Черкаських Мавп» піде мова про команди юнаків 2004-го року народження.
2004-ий рік народження став першим у баскетбольній школі клубу, який представлений двома командами. Із однією працював Олександр Ворона, з іншою Олександр Лашко. 12-13-річні гравці як для свого віку, вже мають досвід виступів у чемпіонаті України. Юнаки вже два сезони грали Всеукраїнській юнацькій баскетбольній лізі України. Втім пробитися до фінального етапу вдалося лиш одного разу. У першому сезоні, 2015-2016 років підопічні Олександра Ворони посіли шосту сходинку в чемпіонаті.

Минулого року обидві команди не зуміли дійти до фіналу. Так, підопічні Лашко стали 9-ми, а команда Ворони фінішувала 12-ою. Дещо виправдати не вдалий сезон зуміли 9-ро гравці 2005-го року народження, які здобули бронзові медалі у молодшій віковій групі.

Нового сезону, згідно змін у структурі баскетбольної школи, «Черкаськими Мавпами-04» займатиметься Олександр Лашко. Фахівець тренуватиме обидві команди. Попри велику кількість дітей цього віку, тренер проведе ще один відбір до обох команд. Перегляне навіть молодших гравців. Завдання перед своїми підопічними Лашко ставить максимальні:
«Деякі хлопці продемонстрували хороший прогрес у минулому сезоні. Всі будуть битися за потрапляння в команди. Конкуренція серйозна. Тому ми й посилено працювали влітку, щоб діти розуміли, що на них чекає попереду. Завдання ставитимемо максимальні як для себе самого, так і для хлопців. Завдання серйозні як від керівництва клубу, так і СДЮСШОРу. Ми налаштовуємося на сезон – битися й доводити, рухатися тільки вперед».

Аби покращити показники дітей, влітку до роботи з командами Олександр Лашко долучив і тренера з фізичної підготовки Андрія Гончаренко. Цей фахівець розробив дітям програму й працював із юнаками як на піску, так і в парку.

Незважаючи на поки що не зовсім переконливі результати, у цій віковій категорії чимало талановитих юнаків. Якісна конкуренція дозволить швидше прогресувати юнакам. Цього року всі прагнуть покращити свої показники й поборотися за медалі у ВЮБЛ-04.

Максим Грицьков, гравець «Черкаських Мавп-04»:
«Ми багато працюємо влітку. Провели збори в Одесі, в Черкасах. Це все має допомогти в сезоні. Думаю, у нас буде більше командної гри. Потрібно не боятися йти в прохід, крізь контакт, добре грати у захисті. Всі ці показники ми намагаємося покращити. Завдання на сезон – як мінімум потрапити у 8-ку кращих команд. Але головне, грати на перемогу у кожній команді. Тоді прийдуть результати».