Новини Юн.Баскет \ жовтень 2017  ← Повернутися до списку

«Черкаські Мавпи-2» поступаються «Кремню»

08.10.2017

У стартовому турі Вищої ліги дублери «Черкаських Мавп» поступаються екс-учаснику Суперліги, «Кремню-ДЮСШ-2».

"Черкаські Мавпи-2" - "Кремінь-ДЮСШ-2" 54 : 80 (13 : 22, 16 : 19, 18 : 15, 7 : 24)
ЧМ: Лунський - 14 + 5 підб; Романовський - 12 + 3 пер; Войтович - 8 + 3 підб.
К: Кадигроб - 15; Козловець - 12 + 9 підб; Неруш - 12 + 4 підб.

На старті Вищої ліги підопічні Олександра Ворони зустрічалися із вкрай серйозним суперником. "Кремінь" із Суперліги спустився дивізіоном нижче. І нинішній склад кременчуцької команди досить потужний як для Вищої ліги. Підопічні Євгена Федорова протягом усього матчу демонстрували впевнену гру. Гості виграли перші дві чверті й мали лідерство 10-12 очок. У третій чверті "Мавпи" не давали суперникові збільшувати гандикап. Однак у заключному періоді "Кремінь" дотиснув черкасців. Як підсумок 54 : 80, поразка дублерів "Черкаських Мавп".

"Черкаські Мавпи-2" - "Кремінь-ДЮСШ-2" 63 : 87 (18 : 16, 15 : 25, 12 : 24, 18 : 22)
ЧМ: Романовський – 18 +5 підб; Гнойовий – 16 + 6 підб; Дейна – 7 + 4 підб.
К: Хамзаєв – 27 + 10 підб; Козловець – 16 + 7 підб; Тимощук – 15 + 6 підб.

У другій грі черкаські баскетболісти діяли значно впевненіше. Дублери зі старту повели в рахунку – 4 : 0 і певний час тримали хитке лідерство. Так, першу чверть «Мавпи-2» зуміли виграти 18 : 16. На старті другої 10-хвилинки кременчужани поступово вкотилися в гру. Зусиллями Хамзаєва та Тимощука гості вийшли вперед на відстань 7-ми балів. Але в певний момент підопічні Олександра Ворони ледь не зрівняли рахунок. Ряд триочкових від Нагорного, Дейни та Трояна наблизив «Мавп» впритул до суперника – 33 : 35. Втім кінцівка чверті за Кремнем – 33 : 41.

По-перерві черкасці знову заводяться й наближаються в рахунку, втім низка втрат та нереалізованих кидків з під кошика не дала команді вирівняти гру. Баскетболісти «Кремня» уміло користувалися помилками суперника й відірвалися на 20 очок. Як підсумок, у четвертій чверті гості випробували у грі найближчих резервістів й довели матч до другої перемоги – 63 : 87. Не зуміли впоратися черкасці з Амілем Хамзаєвим. На рахунку азербайджанського бігмена 27 очок та 10 підбирань. У «Мавп» найкращі Юрій Романовський – 18 очок та Віталій Гнойовий – 16 очок.

Олександр Ворона, головний тренер «Черкаських Мавп-2»:
«Грали проти вкрай досвідченої команди. У нас є перевага над «Кремнем» - це молодість, але водночас це і наше слабке місце. Через юний вік наших хлопців ми припускаємося багатьох помилок, втрат, порушуємо правила там, де цього не потрібно робити. Все це використовує значно досвідченіший суперник. Але сьогодні мені сподобалося як ми грали. Місцями хлопці вже не боялися грати, у певних моментах брати ініціативу на себе, іти в прохід. Багато чого не виходить, але грали значно краще ніж учора».

Суперліга Парі Матч 12 квітня 2017, початок о 19:00