«Мавпи-2» двічі програли «Золотому Вєку»

«Черкаські Мавпи-2» не зуміли нав’язати боротьбу кропивницькій команді. Як підсумок дві поразки – 54 : 99, 70 : 99.

«Черкаські Мавпи-2» – «Золотой Вєк» 54 : 99 (18 : 24, 14 : 17, 7 : 25, 15 : 33)
ЧМ: Романовський – 17 + 3 підб; Прокопенко – 10 + 3 підб; Лунський – 7 + 3 підб.
ЗВ: Дробязко – 32 + 9 підб, 5 перх; Юрченко – 14 + 8 підб; Моторчук – 13 + 6 підб.

Матч із однією з топових команд Вищої ліги очікувано видався складним для черкасців. Баскетболісти «Золотого Вєку» в Черкасах провели переконливий матч. Хоча на старті підопічні Олександра Ворони і чинили опір. Гості з перших секунд захопили лідерство і в підсумку не відпустили його до фінальної сирени. «Мавпи», підсилившись гравцями Суперліги – Русловим, Дейною та Криськом не відпускали суперника більше ніж на 10 очок. Так, перша половина завершилася з рахунком 32 : 41.

Однак по-перерві гості з Кропивницького суттєво додають. Досвідчений склад «золотих» форсує чимало втрат у черкасців й безжально карає у швидкій грі. Особливо докучав передній лінії «Мавп», Олександр Дробязко. Баскетболіст цього дня добре себе почував у трисекундній зоні й здобув 32 очки та 9 підбирань. Протягом третьої чверті кропивницькі баскетболісти здійснюють хороший ривок 13 : 0 й відривають на 20 очок – 32 : 52.

За таким сценарієм гра продовжується і в заключній чверті. «Золотий Вєк» не просто доводить гру до перемоги, а все більше нарощує свою перевагу. Як підсумок – 54 : 99, потужна перемога гостей.

Олександр Ворона, головний тренер «Черкаських Мавп-2»:
«Боролися дві чверті. До нас сьогодні долучилися гравці Суперліги, які отримують мало часу в основній команді. З ними дублюючий склад не провів жодного тренування. З огляду на це і результат. Ми грали сумбурно, оскільки ці гравці з нами не працюють, не знають систем нападу. А для молодих гравців немає нічого важливішого за дисципліну. Коли з’являється сумбур, дисципліна опиняється на другому плані. Гравці розгубилися і не продемонстрували те, що можуть. Єдине, приємно спостерігати за діями одного молодого гравця, який старається, демонструє, що в майбутньому він може стати гравцем ротації Суперліги і можливо піти вище. Це Юрій Романовський. Але потрібно працювати ще більше. Якби всі інші працювали хоч на половину так, як Юра сьогодні, думаю був би результат інший.
Стосовно суперника, команда досвідчена, майстровита. Їхній клас побив наш досвід. Зараз у Вищій лізі грає багато відомих баскетболістів, які не можуть потрапити в команди Суперліги. Загальна якість гравців Вищої ліги значно зросла».

«Черкаські Мавпи-2» – «Золотой Вєк» 70 : 99 (16 : 33, 12 : 24, 14 : 20, 28 : 22)
ЧМ: Лунський – 15 + 4 підб; Романовський – 14 + 6 підб, 4 пер; Крисько – 13 + 5 підб.
ЗВ: Моторчук – 15 + 12 підб; Цибін – 14 + 4 пер; Унгурян – 13 + 6 підб.

Поборотися у другому матчі також не вдалося. Ще до кінця першої половини перевага «Золотого Вєку» сягала близько 30-ти очок. Більш досвідчені баскетболісти домінували на щитах та з хорошим відсотком влучали дальні кидки. Дублери намагалися чинити опір, але багато помилялися. Як підсумок і цього разу поступилися – 70 : 99.