Дублери поступилися «Ніко-Баскету»

«Черкаські Мавпи-2» провели заключні матчі 2017-го року. На власному паркеті дублери приймали лідера Вищої ліги, «Ніко-Баскет».

Не в повному складі на матчі з лідером. Черкаські баскетболісти зустрічалися з міцним суперником. Гравці «Ніко-Баскету» на чолі з відомим і досвідченим тренером, Валентином Берестнєвим приїхали до Черкас за перемогою. У першій чверті результативна гра. Гості швидко забирають ініціативу й лідирують в рахунку, щоправда «Мавпи» не дають далеко відірватися суперникові. 21:29 після першої чверті. Однак уже у другій 10-хвилинці «Ніко-Баскет» здійснює потужний ривок. Команда тримає високий темп. Це вдається зробити завдяки хорошій ротації. Так, протягом матчу тренер заграв усіх 10-ох баскетболістів, більшість із них отримали рівномірний розподіл часу. Як результат, ще в першій половині гості мають перевагу  у понад 20 очок – 31:56.

По-перерві «Мавпи» спробували відігратися, у певний момент дещо скоротили відставання, але вирішальний ривок за гостями, які доводять гру до логічного результату – 68:102.

У другій грі схожий сценарій. Миколаївці знову зі старту виходять вперед і тримають комфортне лідерство. Щоправда цього разу черкасці зуміли триматися на відстані 15-ти очок біля суперника. Однак із плином часу гості знову відриваються й без інтриги грають у другій половині зустрічі. Як підсумок – 67:92. Дві поразки від лідера.

«Черкаські Мавпи-2» – «Ніко-Баскет» 68:102 (21:29, 10:27, 23:18, 14:28)
ЧМ: Дейна – 13+8 підб; Гнойовий – 13+3 підб; Панфілов – 12+4 підб.

«Черкаські Мавпи-2» – «Ніко-Баскет» 67:92 (19:30, 16:22, 10:20, 22:20)
ЧМ: Руслов – 24+4 підб, 4 пер; Войтович – 11; Панфілов – 9+6 пер.