Черкаські Мавпи-02 здобули дві перемоги вдома

Підопічні Володимира Чурсіна провели продуктивний тур чемпіонату України.
«Черкаські Мавпи-02» на власному паркеті приймали команду ДЮСШ-5 із Кривого Рога. Також черкасці мали зіграти два матчі з колективом Новомосковська, але через негоду цей суперник на тур не приїхав. У підсумку підопічні Володимира Чурсіна помірялися силами із криворожанами.

Обидва матчі мали вкрай напружений і нервовий характер. У першій грі протягом усіх 40-ка хвилин «Мавпи діяли з позиції сили, однак гості не відставали в рахунку. Перевага черкасців у 5-7 очок трималася протягом трьох чвертей. Але хороший ривок у четвертій чверті став визначальним  у матчі. Хороший пресинг на чужій половині майданчика дозволив згенерувати кілька швидких проривів, як наслідок «Мавпи» втекли на відстань 15-ти очок і свого вже не відпустили. 86:69.

Найрезультативнішим гравцем матчу став Артур Назаренко, котрий оформив дабл-дабл – 25 очок + 14 підбирань.

У другому матчі все було значно складніше. Черкасці вже не мали такої переваги. Більше того у певний момент навіть криворожани мали хитке лідерство. Однак і цього разу «Мавпи» зуміли зібратися з силами у важливий момент і здобули перемогу з мінімальною перевагою – 72:70. Цього разу результативний перфоманс видав Владислав Якименко – 28 очок та 5 підбирань.

Володимир Чурсін, головний тренер «Черкаських Мавп-02»:
«Здобули дві перемоги – це добре. Але я не зовсім задоволений грою. Хлопці перед туром були занадто впевнені в собі й через це налаштування на суперника було не належним. Я намагався налаштувати, що це не простий суперник. Власне гра це й продемонструвала. Добре, що зуміли зібратися у певний момент та перемогти».

«Черкаські Мавпи-02» – ДЮСШ-5 (Кривий Ріг) – 86:69 (17:14, 21:18, 21:19, 27:18)
ЧМ: Назаренко – 25+14 підбирань; Якименко – 24+4 підбирання, 4 передачі; Голенков – 18+13 підбирань; Харсун – 6+6 підбирань; Вільямс – 6+3 підбирання; Крутогуз – 4+4 підбирання; Криворука – 3+5 підбирань, 4 передачі.
Статистика матчу

«Черкаські Мавпи-02» – ДЮСШ-5 (Кривий Ріг) – 72:70 (18:18, 17:19, 18:17, 19:16)
ЧМ: Якименко – 28+5 підбирань; Харсун – 16+6 підбирань; Голенков – 13+10 підбирань; Назаренко – 9+7 підбирань; Крутогуз – 5+3 підбирання; Рідько – 1.

Після цього туру «Черкаські Мавпи-02» вийшли на четверте місце у своїй групі ВЮБЛ.