Черкаські Мавпи-08 здобувають яскраві перемоги вдома

Найменша команда баскетбольної школи клубу впевнено очолила свою групу у чемпіонаті України!

«Черкаські Мавпи-08» протягом двох днів приймали черговий тур Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України. У рідних  стінах підопічні Максима Міхельсона та Василя Івлєва зіграли два матчі з командою Броварів та столичним колекивом СДЮШОР-Авангардом.

Цей тур мав вкрай важливе значення у турнірній площині. Адже «Мавпи-08» ведуть боротьбу за вихід до наступного етапу. Підтримати юних баскетболістів прийшло чимало вболівальників, фан-сектор «Черкаських Мавп», завітали навіть гравці основи. В обох матчах панувала вражаюча атмосфера як на майданчику, так і на трибунах.

За таких умов гравці «Черкаських Мавп» зіграли потужно та якісно. Як результат – здобули дві перемоги і фактично забезпечили собі місце у наступному етапі змагань. Причому, «Мавпи» обіграли принципового суперника у боротьбі за перше місце в групі – командою СДЮШОР-Авангард. Черкасці виконали настанови тренерів і очолили свою групу!

Максим Міхельсон, головний тренер «Черкаських Мавп-08»:
«Це був дуже важливий тур, в якому ми практично гарантували собі вихід у наступний етап змагань. Дуже налаштовувалися, готувалися. Дуже чудово, що вдалося перемогти в обох матчах. Особливо принциповою була гра із командою Києва – «Авангардом». До цього ми мали результат 1:1 із цією командою і сьогодні грали за те, хто вийде на перше місце. Ми перемогли і зараз є лідерами групи.
Дуже задоволений дітками, зіграли чудово. Виконали все те, над чим працювали, робили те, про що ми домовлялися. Вчора матч був дещо важчим, хлопці трохи злякалися, хвилювалися. Вперше зайшли в палац спорту. До цього вони сюди приходили лише на матчі Суперліги, а цього разу їм довелося тут грати. Прийшли фанати із барабанами, навіть гравці Суперліги дивилися на них. Саша Кольченко й Іван Ткаченко прийшли підтримати дітей. Це чудово, що гравці Суперліги цікавляться нашими дітками, це доводить, що наш клуб – велика родина.

У сьогоднішній грі хлопці вже подолали хвилювання і були більш розкутими. За такої атмосфери, яка панувала в залі, вони відчували себе ледь не професійними гравцями. Для них це було справжнє свято. Дякую фанатам, які прийшли в робочі дні, підтримали команду. Взагалі, цікаво порівнювати перший тур, коли ми лише починали чемпіонат, і зараз. Це небо і земля. Наскільки діти швидко прогресують, ростуть, починають краще розуміти баскетбол. Ми з Василем Івлєвим отримуємо величезне задоволення.
Також продовжуємо шукати дітей 2008-09 року, високих, активних, рухливих. Якщо хтось із вболівальників має таких діток - запрошуємо до нас у команду».

Черкаські Мавпи-08 - Мобі-Тейваз (Бровари) - 61:31
Черкаські Мавпи-08 - СДЮШОР-Авангард (Київ) - 80:66

Заключний тур групового етапу відбудеться у Броварах. «Черкаські Мавпи-08» прагнутимуть закріпити своє лідерство і з першого місця вийти до наступного етапу змагань.