Мавпи-06 – непереможні вдома!

На власному паркеті підопічні Євгенія Ткаченка здобули чотири перемоги й продовжують чемпіонат.

Черговий тур Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України проходив у Черкасах. Місцева команда ОСДЮСШОР-Черкаські Мавпи-06 провела три матчі – в  усіх здобула перемоги. Четверта перемога дісталася черкасцям автоматично, оскільки одна з команд не зуміла потрапити на тур.

Черкасці грали із своїми прямими конкурентами у боротьбі за лідерські місця в турнірній таблиці. Із завданням тренера юнаки впоралися. У кожному матчі здобули перемоги. Переграли навіть чинного чемпіона України!

Євген Ткаченко, головний тренер «ОСДЮСШОР-Черкаські Мавпи-06»:
«У нас була велика перерва у порівнянні з минулим туром – майже місяць. Тому стартувати нам було складно. Але впоралися добре у кожному матчі. В останній грі грали із чемпіонами. Команда «Вовченят» дуже достойна. Цього сезону ми з ними грали двічі і обидва рази перемагали. Цього разу нам потрібно було перемагати, аби покращувати своє турнірне становище. чемпіонів була складною, адже перемога над ними покращювала наше турнірне становище. Юнаки зіграли впевнено, кожний гравець виклався на всі 100%, тому ми і перемогли. Так, є елементи, які потрібно покращувати. Над цим і будемо працювати надалі.

Дуже дякую МГО «Країна Баскетболія», керівництву Гімназії №9 за допомогу та підтримку. Велика подяка Сергію Загорую, який допоміг нам у підготовці до цього туру. Також батькам та юнакам за їхню віру та працю».

«ОСДЮСШОР-Черкаські Мавпи-06» – ДЮСШ-1 (Житомир) 77:55
ЧМ: Войденко – 17; Фесун – 9; Шепель -7.

«ОСДЮСШОР-Черкаські Мавпи-06» – СДЮШОР із баскетболу (Київ) 86:68
ЧМ: Упир – 22; Анікін – 18; 

«ОСДЮСШОР-Черкаські Мавпи-06» – СДЮШОР-16-Вовченята (Київ) 78:68
ЧМ: Фесун - 15 очок, 5 передач; Войденко - 15 очок; Анікін – 17; Упир – 11; Шепель -8.

«ОСДЮСШОР-Черкаські Мавпи-06» – Вінниця 20:0