Черкаські Мавпи-ОСДЮСШОР перемогли чемпіонів України!

Підопічні Олександра Лашко здобули перемогу над грізним суперником, чинним чемпіоном України, командою СДЮСШОР-5 із Дніпра.
В Одесі триває 7-й тур Всерукаїнської юнацької баскетбольної ліги України серед юнаків 2004-го року народження. У першому матчі туру "Черкаські Мавпи-ОДЮСШОР" зустрічалися із дніпрянами. Черкаські басктеболісти лідирували протягом усього матчу і втримали свою перевагу - 57:52.

Найрезультативнішим гравцем матчу став Іван Краснощока, на рахунку якого 17 очок та 5 підбирань.

Черкаські Мавпи-ОСДЮСШОР - СДЮСШОР-5 (Дніпро) - 57:52 (20:13, 8:14, 14:7, 15:18)
ЧМ: Краснощока - 17+ підб; Токовенко - 14+18 підб; Прокопенко - 11+9 підб.
Статистика матчу

Олександр Лашко, головний тренер Черкаських Мавп-ОСДЮСШОР:
"Для нас гра з Дніпром - це історична перемога. Ми вели в рахунку протягом 37,5 хвилин. Відіграли дуже здорово і агресивно в захисті. Були єдиним механізмом. Це була гра в дорослий, чоловічий баскетбол. Краща гра по відсотку з гри і по штрафним кидкам. Дещо бентежить кліькість втрат, на цьому зробимо акцент, коли буде розбір матчу. Спробуємо зберегти такий ігровий настрій на заключний етап чемпіонату. Колосальну підтримку нам надали наші дівчатка "Венето-Черкаси-07", в яких зараз теж тур в Одесі. Ми грали ніби в Черкасах. Ну і наш "досвід" і "впевненість" Чурсін Володимир Борисович. У нас виходить хороший тандем: енергетик і спокій"

Після цього матчу черкаські баскетболісти зіграють ще двічі з командами Одеси - "Юг-Баскет" та СДЮСШОР ім. Літвака.

Наша команда вже забезпечила собі місце у півфіналі чемпіонату.