Черкаські Мавпи-07 непереможні вдома

Підопічні Володимира Мірошника у рідних стінах провели заключний тур регулярного чемпіонату. Команда «Мавпи-07» грає у дивізіоні Б Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України.


На власному паркеті черкасці зустрічалися із командою «Хижаки» із Києва. Юні черкасці фактично не лишили суперникам жодних шансів – 80:37 у першій грі та 75:45 у другій. «Мавпи-07» виконали всі завдання на ці матчі. Причому черкаська команда посіла перше місце у своїй групі й вийшла до фінальної 8-ки з кращим показником.

Володимир Мірошник, головний тренер «Черкаських Мавп-07»:
«Впоралися із завданням, посіли перше місце в групі. Потрапили до 8-ки кращих команд дивізіону Б. Там будемо боротися за перше місце, щоб вийти до дивізіону А. Шанси ще є, налаштовуємося на ці матчі. Протягом усіх турів непогано ми грали. Звичайно ми потрапили у перший і другий тур під сильні команди, які зараз лідирують у дивізіоні А. Не змогли з ними впоратися й опустилися до дивізіону А.
Звісно, на старті сезону ми не мали такого досвіду. Тому що ця команда була зібрана лише сім місяців тому. Ми дебютували в чемпіонаті України. І якщо порівнювати старт і теперішній час, то помітний значний прогрес команди. Хлопці додали і в технічному плані і в командній грі. Це тішить. Але роботи ще дуже багато».

 «Черкаські Мавпи-07» – «Хижаки» - 80:37
ЧМ: Шепель – 21; Баликін – 10; Погорельський – 8.

«Черкаські Мавпи-07» – «Хижаки» - 75:45
ЧМ: Шепель – 22; Погорельський – 16; Надточій – 12.