Найменші дівчата привезли три перемоги із Одеси!

Команда «Венето-Черкаси-07» впевнено провела 5-й тур Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України серед дівчат.
Протягом кількох днів підопічні Наталії Євтушевської відіграли чотири матчі. Черкаські дівчата не лишили шансів суперницям Одеси, Запоріжжя та Дружківки. У заключній грі зустрічалися із потужною командою Дніпра, якій кілька турів тому програли 30 очок. Втім цього разу черкащанки дали бій, однак поступилися – 24:27.

"Венето-Черкаси-07" - Одеса - 32:19
"Венето-Черкаси-07" - Запоріжжя - 41:8
"Венето-Черкаси-07" - Дружківка - 33:18
"Венето-Черкаси-07" - Дніпро - 24-27

Наталія Євтушевська, головний тренер «Венето-Черкаси-07»:
«Тур хороший. Здобули три переконливі перемоги. Вони далися нам досить легко. Навіть доводилося прикрикувати на дівчат, бо вони грали дуже розслаблено. Вони відчували, що сильніші, тому грали розважливо.
Із Дніпром була інша гра, але ми боролися. Якщо кілька турів тому програвали їм -30, то зараз всього три очки. Є прогрес. Дівчата почали краще грати, контролювати м’яч. Але є проблема з тим, що кожна з дівчат занадто бере ініціативу на себе. Всі намагаються грати індивідуально. Намагаюся донести до дівчат, що потрібно грати командно».

Нині «Венето-Черкаси-07» продовжують боротьбу за якомога краще місце у турнірній таблиці чемпіонату. Наступний тур чемпіонату відбудеться у Черкасах – 13-14 квітня. В гості приїдуть команди Рівного та Чернівців.