Найменші Мавпи стартували у домашньому турі з впевненої перемоги

«Черкаські Мавпи-08» у рідних стінах проводять 6-ий тур всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України.

Підопічні Максима Міхельсона та Василя Івлєва сьогодні відіграли перший матч проти одноліток із южненського «Хіміка».
Інтригуючий матч між командами. У першій чверті обидва суперники довели, що простої гри не буде. «Мавпи» мали перевагу в 2 очки, але гравці «Хіміка» не відпускали в рахунку та навіть кілька разів вийшли вперед.

Втім поступово черкасці зібралися з силами і вже у другій чверті почали нарощувати темп. Як результат, ще до великої перерви перевага «Мавп» сягнула більше 10-ти очок. А далі черкаські баскетболісти лише нарощували перевагу й довели матч до логічної перемоги – 64:40.

«Черкаські Мавпи-08» - «Хімік-08» - 64:40


Максим Міхельсон, головний тренер «Черкаських Мавп-08»:
«Задоволені перемогою. Давно не грали. На початку матчу хлопці трохи не впоралися з хвилюванням. Звісно, хлопці хвилювалися, адже ми зараз серед 8-ки кращих команд, переможці груп. Налаштовувалися на ці матчі, готувалися. Добре, що хлопці впоралися з нервами. Переступили через якусь боязнь і вже з середини другої чверті впевнено тримали перевагу і контроль над грою. Радує, зо хлопці в такому віці грають дисципліновано. Використовують технічні елементи, над якими ми працюємо на тренуваннях, вони застосовують їх у грі.
Основа для дітей у такому віці – не перемоги, а правильне виконання технічних базових елементів. Над цим працюємо, тішить, що діти намагаються все це робити».

Завтра «Черкаські Мавпи-08» проведуть два матчі з командою Херсона. Перша гра о 10:30. Друга о 19:00!