Черкаські Мавпи-02 відіграли домашній тур ВЮБЛ

Важливий тур чемпіонату України для команди Володимира Чурсіна.
Черкаські баскетболісти протягом кількох днів приймали лідерів чемпіонату – команди із Одеси та Южного. Черкасцям для виходу до фінальної 8-ки було б необхідно здобути одну перемогу. Власне у першому матчі з командою ОБШ ім. Белостєнного «Мавпи» намагалися перемогти і чинили опір протягом усього матчу, однак поступилися – 71:73.

Слід відзначити, що отримав травму лідер команди Артур Назаренко, що наклало відбиток на гру команди. У другому матчі Володимир Чурсін дав більше пограти юнакам 2003-го року народження. Як результат, команда поступилася лідеру чемпіонату – СДЮСШОР ім. Літвака. В закючній грі черкасці з боями поступилися «Хіміку».

Як підсумок, команда перебуває на 8-й сходинці у чемпіонаті, але «Мавпи» можуть зміститися із цього місця, у випадку перемоги команди із Донецька, яка посідає 9-ий рядок таблиці, але має матч в запасі.

Володимир Чурсін, головний тренер «Черкаських Мавп-02»:
«Головною була перша гра. Чинили опір одеситам, але в певний момент два основних гравці отримали по п’ять фолів. Травмувався Артур Назаренко і вже нам було складно діяти далі. Поступилися всього два очки, нажаль. Із командою Літвака шансів було мало, вони з першої чверті здійснили значний ривок, після чого нам вже було складно. Тому я дав пограти меншим хлопцям. Далі з Южним було також складно, але ми мали свої шанси і грали досить достойно. Знову не зміг весь матч провести наш лідер Артур Назаренко. Із ним було б нам дещо легше. Однак так сталося».

Черкаські Мавпи-02 – ОБШ ім Белостєнного – 71:73
Назаренко – 23+14 підбирань; Голєнков – 17+9 підбирань; Рідько – 12.

Черкаські Мавпи-02 – СДЮСШОР ім. Літвака – 62:104

Черкаські Мавпи-02 – Хімік-02 – 80:98
Якименко – 22; Назаренко – 15; Рідько – 14; Ткаля – 14.