Дві команди баскетбольної школи вдома грають чвертьфінал ВЮБЛ

Завтра, 21-го квітня, у Черкасах відбудеться відразу два матчі чвертьфіналу Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України. У рідних стінах важливі ігри проведуть "Черкаські Мавпи-ОСДЮСШОР-04" та "Черкаські Мавпи-05".

Підопічні Олександра Лашко та Василя Івлєва вдома приймають команди із Києва та Ужгорода. Це будуть визначальні матчі сезону для черкасців. Адже тиждень тому обидві команди "Мавп" зазнали серйозних поразок на виїзді. Тому вдома черкаським баскетболістам потрібно не просто перемагати, а й ліквідовувати колосальну різницю.

ВЮБЛ-05. Чвертьфінал. 21 квітня. ПС "Будівельник"
13:00. "Черкаські Мавпи-05" - "Ужгород" (Перший матч - 41:81)
Василь Івлєв, головний тренер "Черкаських Мавп-05":
"У першому матчі поступилися. Не пішла гра у наших перших номерів. Багато не влучили наших кидків, причому ми створювали хороші моменти для цього. Але не влучили 6-7 наших кидків, які ми по сезону реалізовуємо. Тоді як Ужгород поцілив купу надскладних кидків, через руки, у важких ситуаціях. Так і склалася ситуація.
Налаштовуємося на перемогу. Ми в цієї команди за три роки виграли 6 разів. Цього сезону також було дві перемоги. Однозначно будемо боротися за перемогу і будемо намагатися показати хороший баскетбол".

ВЮБЛ-04. Чвертьфінал. 21 квітня. ПС "Будівельник"
15:00. "Черкаські Мавпи-ОСДЮСШОР-04" - СДЮСШОР-16 (Київ) (Перший матч - 47:84)
Олександр Лашко, головний тренер "Черкаських Мавп-ОСДЮСШОР":
"Перший матч в Києві був програний з різницею в 37 очок. Реалізація з гри у 22% та 26 втрат стали ключовими в цій поразці. Не було свіжості оскільки 5 осіб напередодні матчів захворіли. Готуємося до матчу-відповіді, але знову напередодні матчу у нас 5 осіб у лазареті. Значить іншим доведеться працювати за всю команду. Руки не опускаємо і будемо боротися до останнього!"