Черкаські Мавпи-05 завершили сезон ВЮБЛ на стадії чвертьфіналу

Підопічні Василя Івлєва - "Черкаські Мавпи-05" припинили боротьбу у чвертьфіналі чемпіонату України.   Матч-відповідь 1/4 фіналу Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України приймали Черкаси. Місцеві юнаки 2005-го року народження грали із командою ЗОДЮСШ (Ужгород). У другому матчі черкасці мали небагато шансів на вихід до півфіналу, оскільки все вирішила виїзна гра, коли «Мавпи» поступилися суперникові у 40 очок.

Як підсумок «Мавпам» необхідно було відігравати це відставання. Чого зробити не вдалося. У Черкасах пройшов рівний матч із обопільними змінами лідера, однак команда із Західної України зуміла здобути мінімальну перемогу та путівку до півфіналу. Тоді як «Черкаські Мавпи-05» завершили сезон.

Василь Івлєв, головний тренер «Черкаських Мавп-05»:
«Провалили матч в Ужгороді, коли не забили багато своїх м’ячів. Після такої гри зараз було вже важко. Втім провели хороший матч. Ми виходили вперед, Ужгород лідирував – ми наздоганяли. Була хороша рівна гра із якісною боротьбою. В кінцівці суперник зумів отримати мінімальне лідерство і перемогти. В цілому мені сподобався цей сезон. У порівнянні з минулим роком ми стали грати значно краще. Того року ми посіли 6-те місце, зараз 5-8-ме. Різниці немає, але по якості гри ми піднялися на щабель вище. Ми поступаємося по об’єктивним причинам. Нашим високим гравцям не вистачає антропометричних даних, сподіваюся, що наші гравці за літо підростуть на сантиметрів 10 і тоді ми зможемо чинити гідний опір суперникам. Бо зараз наші бігмени програють своїм суперникам єдиноборства. Ми граємо за рахунок задньої лінії. Як тільки ми додамо в антропометрії – зробимо значний крок уперед».

Черкаські Мавпи-05 – ОДЮСШ (Ужгород) – 50:52