Черкаські Мавпи-08 - віце-чемпіони ВЮБЛ!

Команда найменших вихованців баскетбольної школи "Черкаських Мавп" у своєму дебютному сезоні виборола срібні медалі у своєму дебютному сезоні!

В останньому матчі фінального етапу Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України "Черкаські Мавпи-08" зустрічалися із командою ОБШ ім. Бєлостєнного. У цій грі черкасці змагалися за срібні медалі чемпіонату. 

Вихованці Максима Міхельсона і Василя Івлєва з самого початку матчу продемонстрували, що є фаворитами цієї гри. Черкасці за стартові кілька хвилин здійснили ривок 6:0 і тримали це лідерство протягом першої чверті. У другій 10-хвилинці черкасці збільшили оберти й наростили свій гандикап. До великої перерви лідерство "Мавп" сягнуло двозначного числа - 30:15!

За такої гри черкасці не знизили темп у третій чверті, а продовжували гнути свою лінію. Як результат, перед заключним періодом перевага "Черкаських Мавп-08" вже сягали 20-ти балів - 44:24! Фактично вирішивши всі питання про переможця, у заключній чверті черкасці вже догравали. Тому мотивований суперник лише в останні хвилини зумів дещо підтягнутися в рахунку. Але вплинути на кінцевий результат одесити вже не зуміли. Як підсумок - 52:45! "Черкаські Мавпи-08" здобувають срібло чемпіонату!

А чемпіоном ВЮБЛ у категорії 2008-го року народження стала команда ДЮСШ-7 із Харкова, яка сьогодні переграла "Політехнік" (58:47).