"Черкаські Мавпи-06" грають у фіналі ВЮБЛ

Команда юнаків 2006-го року народження бере участь у фінальному турі Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України у дивізіоні Б.

У Боярці граюь чотири команди, котрі змагаються за вихід до дивізіону А. Підопічні Євгенія Ткаченка протистоять командам із Київщини - "Хижаки" (Київ), ДЮСШ-12 (Київ) та "Тейваз" (Боярка).

У перший день черкасці зустрічалися із командою ДЮСШ-12 (Київ). "Мавпи" чинили опір супернику у першій чверті, але далі з кожною чвертю кияни лише збільшували свою перевагу. Як результат "Черкаські Мавпи-06" поступилися з рахунком 34:68.

На жаль, поборотися за перемогу не вдалося і у другому матчі. "Мавпи-08" грали із господарями турніру. "Тейваз" провів потужно всі 40 хвилин матчу і святкував перемогу - 83:40.

Попри поразку, "Черкаські Мавпи-06" ще зберігають шанси на медалі. Підопічні Євгенія Ткаченка ще зіграють з "Хижаками". Фактично це буде гра за третє місце чемпіонату. Відповідно, переможець цього матчу вийде до дивізіону А ВЮБЛ.

ДЮСШ-12 (Київ) - "Черкаські Мавпи-06" - 68:34 (17:12, 10:2, 17:12, 24:8)
ЧМ: Сокур - 14; Пилипюк - 6+3 підб; Левенець - 4+5 підб; Терещенко - 4+4 підб; Гончар - 4; Слободянюк - 2+9 підб.
Статистика матчу

"Тейваз" (Боярка) - "Черкаські Мавпи-06": - 83:40 (19:10, 21:16, 15:6, 28:8)
ЧМ: Пилипюк - 10+3 підб; Надточій - 10; Терещенко - 6+8 підб; Сокур - 6+3 пер; Слободянюк - 4+4 підб; Гончар - 2+4 підб; Рудаков - 2.

Завтра о 10:30 "Черкаські Мавпи-06" відіграють із "Хижаками" заключний матч фінального етапу.