Черкаські Мавпи-07-КДЮСШ-1 виграли перший тур ВЮБЛ!

Вихованці "Черкаських Мавп" розпочали новий баскетбольний сезон. Команда "Черкаські Мавпи-07-КДЮСШ-1" провела перший тур Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України.Минулого року "Мавпи-07" здобули срібні медалі чемпіонату України у Дивізіоні Б, тому цьогоріч змагаються у Дивізіоні А. У Харкові підопічні Володимира Мірошника провели чотири матчі.
І вже у першій грі черкасці зустрічалися із минулорічним бронзовим призером дивізіону А "Юніором". Команди протягом усього матчу не відпускали одна одну в рахунку, "Мавпи" лише наприкінці завдяки триочковому кидку вирвали перемогу. В інших матчах "Черкаські Мавпи-07-КДЮСШ-1" здобули непросту перемогу над "Акулами", легко розібралися із "Хижаками" та переграли "Прогрес". Таким чином, після першого туру "Мавпи-07" серед лідерів чемпіонату.

ВЮБЛ-07. Перший тур:
"Черкаські Мавпи-07-КДЮСШ-1" - ДЮСШ-7-Юніор - 51:50
"Черкаські Мавпи-07-КДЮСШ-1" - "Акули" (Київ) - 54:51
"Черкаські Мавпи-07-КДЮСШ-1" - "Хижаки" (Київ) - 68:15
"Черкаські Мавпи-07-КДЮСШ-1" - "Прогрес" (Крюківщина) - 42:33

Володимир Мірошник, головний тренер "Черкаських Мавп-07-КДЮСШ-1":
"Задоволений результатом. Виграли усі чотири матчі - це дуже добре. Втім було важкувато. Ми повернулися в Дивізіон А після Дивізіону Б і вже по перших матчах зрозуміло, що це інший рівень. Задоволений непростими перемогами над "Юніором" і "Акулами". Хлопці проявили характер і дотиснули суперника. В інших матчах було простіше. Ми ретельно готувалися до сезону і зараз видно, що не дарма виконали роботу. Потрібно працювати і далі, щоб досягати позитивного результату".

Наступний тур "Черкаські Мавпи-07-КДЮСШ-1" відіграють 31 жовтня в Одесі.