Черкаські Мавпи-ОСДЮСШОР виграли другий тур ВЮБЛ-04!


Підопічні Олександра Лашко повернулися із Києва, де здобули три переконливі перемоги над непростими суперниками.


Після непростого першого туру Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України, в якому "Черкаські Мавпи-04-ОСДЮСШОР" при хорошій грі здобули лише одну перемогу в трьох матчах, баскетболісти завітали до Києва. У столиці черкасці зіграли із місцевою СДЮСШОР, командою "Кристал" із Чорткова та збірною Хмельницької області. В усіх матчах "Мавпи" грали із позиції сили. Традиційно у матчах домінувала передня лінія "Мавп" - Прокопенко-Токовенко-Семерич. У кожному матчі черкаські центрові заробляли ефектні дабл-дабли. Як підсумок - три переконливі перемоги, які вивели "Черкаські Мавпи-ОСДЮСШОР" на п'яте місце у турнірній таблиці. 

"Черкаські Мавпи-04-ОСДЮСШОР" - СДЮСШОР (Київ) - 63:45

ЧМ: Токовенко - 15+13 підбирань; Семерич - 14+13 підбирань, 8 передач; Прокопенко - 12+6 підбирань.
Статистика матчу
"Черкаські Мавпи-04-ОСДЮСШОР" - "Кристал" (Чортків) - 71:57
ЧМ: Семерич - 19+12 підбирань; Прокопенко - 17+17 підбирань; Холод - 15+16 підбирань; Кригін - 13.
Статистика матчу
"Черкаські Мавпи-04-ОСДЮСШОР" - Збірна Хмельницької області - 84:47
ЧМ: Прокопенко - 23+10 підбирань; Холод - 10+6 підбирань, 4 передачі; Семерич - 9+8 підбирань, 3 передачі; Кригін - 9. 
Статистика матчуОлександр Лашко, головний тренер "Черкаських Мавп-ОСДЮСШОР":

"Тур вийшов вдалим, ми здобули три перемоги у трьох матчах. Двом командам минулого року ми поступалися, а зараз здобули достатньо впевнені перемоги. Це важливо у турнірному та психологічному значенні для нас. Хлопці отримали впевненість, адже раніше складалися кінцівки ігор, коли були більш нічийні результати і в цих кінцівках ми не вірили у перемоги.
Всі ігри були більш менш стабільні. Не без помилок, не без безглуздих рішень чи втрат. Але цей тур показав, що команда зігрується. Сподобалось те, що у нас більше 15-ти передач за гру було. Наші великі добре підбирали. Кожен намагався робити свою роботу на 100 відсотків".