ОСДЮСШОР-Черкаські Мавпи-04 - серед лідерів ВЮБЛ

ОСДЮСШОР-Черкаські Мавпи-04 повернулися із Києва де провели яскравий третій тур Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України. За його підсумками черкасці посідають третє місце у турнірній таблиці.

У Києві підопічні Олександра Лашко зустрічалися з командами Харкова та Одеси. У цьому турі черкасці зуміли здобути дві перемоги у трьох матчах. Хоча кожен з матчів був напруженим. У першій грі "Мавпи" ледь не втратили очки у протистоянні з одним із аутсайдерів чемпіонату - Збірній Харківщини (82:80). Потім поступилися команді із нижньої турнірної таблиці (Юг-Баскет 64:65). Втім у заключній грі реабілітувалися проти сусіда по боротьбі за лідерство - СДЮСШОР ім. Літвака (76:61).

Вкотре відзначаємо гру черкаських бігемнів, зокрема Владислава Семерича. Центровий "Мавп" у середньому за гру оформлював дабл-дабл, завершивши тур з показником 20,3 очка та 17 підбирань.

Олександр Лашко, головний тренер ОСДЮСШОР-Черкаські Мавпи-04:

"Третій був вкрай насичений і цікавим. Ми провели три матчі і всі вони були різними. У першій грі переграли збірно Харківської області з різницею +2, але по грі була помітна суттєва недооцінка суперника та недбале ставлення. Стартували з показником 3-14 і по ходу матчу довелося діставати суперника. У другому матчі також невпевненість, а в певні моменти розслабленість. За 1:50 до кінця матчу ми лідирували +9, хоча по ходу матчу мали 11-очкове відставання. Але кінцівку програли, все через три втрати та програне підбирання у заключні хвилини. У третьому матчі зуміли знайти свою гру, хоча не влучили дуже багато своїх кидків. Попри все зуміли більш-менш рівно провести зустріч та переграти суперника з різницею у 15 очок.
Загалом ми намагаємося грати і діяти за певною схемою, моделлю гри. Втім не всі готові її виконувати, через це і виникають проблеми"

ОСДЮСШОР-Черкаські Мавпи-04 - Збірна Харківської області - 82:80
ЧМ: Семерич - 28+14 підбирань; Холод - 16+14 підбирань; Краснощока - 16+3 підбирання, 5 передач.
Статистика матчу

ОСДЮСШОР-Черкаські Мавпи-04 - Юг Баскет (Одеса) - 64:65
ЧМ: Семерич - 19+17 підбирань; Холод - 16+4 підбирання; Кригін - 12+3 передачі.
Статистика матчу

ОСДЮСШОР-Черкаські Мавпи-04 - СДЮСШОР-2 ім. Літвака (Одеса) - 76:61
ЧМ: Холод - 32+7 підбирань; Семерич - 14+20 підбирань; Токовенко - 11+4 підбирання.
Статистика матчуНаступний тур черкасці проведуть 20-21 грудня у Києві і закриють перше коло чемпіонату.