ОСДЮСШОР-Черкаські Мавпи-04 виграли товариський турнір у Чорноморську

Перемогою проводжали літо. Команда найстарших юнаків баскетбольної школи клубу - ОСДЮСШОР-Черкаські Мавпи-04 тріумфально повернулися з Чорноморська. Підопічні Олександра Лашко стали переможцями Всеукраїнського товариського турніру.

Планувалося, що турнір буде міжнародним. Втім через пандемію коронавірусу команди з-за кородону до України не прибули. Як наслідок, черкасці зіграли з командами Одещини. Протягом чотирьох днів черкаські баскетболісти відіграли п'ять матчі проти місцевих команд із Чорноморська та Одеси. В активі "Мавп-04" п'ять переконливих перемог і чемпіонський кубок.

Команда не залишила шансів господарям майданчика - "Піратам" із Чорноморська. аскетболісти "Мавп" переграли суперника з різницею у 40 очок.

Згодом двічі переконливо переграли "Яструбів" - 96:78, а в останній грі турніру розібралися із "Юг-Баскетом" - 80:63.

А за підсумками турніру окрім чемпіонського кубку черкасці забрали й індивідуальні нагороди. MVP турніру визнано центрового "Черкаських Мавп" Владислава Семерича, а Назар Холод отримав приз найкращому форварду турніру.

Олександр Лашко, головний тренер ОСДЮСШОР-Черкаські Мавпи-04:

"Це був вкрай продуктивний турнір і мінізбір. Ми виграли всі матчі, для хлопців, які не грали в баскетбол 5 на 5 з березня - це чудова нагода. Помітно, як вони зголодніли за баскетболом і показали, на що здатні. Показали свій прогрес і перспективу. Дякую батькам за цю можливість, а гравцям за старанність і непогану гру.
Готуємося до сезону, це буде наш останній рік у ВЮБЛ, тому цьогоріч ми наведемо галасу в Україні!"