Венето-Черкаси-06: 1-1 на старті нового сезону ВЮБЛ

Настарші вихованки приватної баскетбольної школи Михайла Бродського відіграли перший тур Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України. У рідних стінах "Венето-Черкаси-06" здобули одну перемогу."Венето-Черкаси-06" розпочали новий сезон Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України. У першому матчі підопічні Олени Фатнєвої зустрілися із київською СДЮСШОР. Черкащанки провели потужний матч і вже у першій чверті відірвалися на відстань більше 10 очок. Гравчині "Венето-Черкаси" запропонували суперникові високий пресинг по всьому майданчику, з чим киянки не могли впоратися. Як результат, господарки паркету з плином часу все більше відривалися в рахунку.


Також "Венето-Черкаси" не залишили суперницям шансів у грі на щитах. Черкащанки господарювали в трисекундній зоні, зібравши 30 (!) підбирань на чужому щиті. А загалом команда виграла підбирання з показником 77:41. За такої ситуації сподіватися на успіх киянкам не доводилося. У підсумку, 89:50.

Відзначимо лідерку "Венето-Черкаси-06" Анастасію Любенську, котра здобула 25 очок, 7 підбирань і віддала 5 передач. А рейтинг ефеективності встановив 32 бали!


На жаль, продовжити тур у такому ж дусі черкащанки не зуміли. Вже у другому матчі "Венето-Черкаси-06" поступилися потужній команді КСЛІ-Київ-Баскет - 47:90.


Результати:
"Венето-Черкаси-06" - СДЮШОР (Київ) - 89:50 (33:17, 13:6, 22:11, 21:16)
Черкаси: Любенська - 25+7 підб, 5 пер, 3 перех; Куроп'ятник - 11+7 підб; Фатнєва - 9+5 підб, 3 пер; Пугач М. - 12+10 підб; Зелик - 3+5 підб - старт; Пугач О. - 6+9 підб; Белякевич - 5; Охріменко - 5+8 підб; Мамієнко - 5+5 підб; Маловчко - 4+4 підб; Шелудько - 2+5 підб; Литовка - 2+5 підб.
Статистика матчу

"Венето-Черкаси-06" - КСЛІ-Київ-Баскет - 47:90 (14:24, 8:16, 13:26, 12:24)
Черкаси: Любенська - 21+4 підб, 4 пер; Куроп'ятник - 9; Пугач М. - 8+14 підб; Фатнєва - 4; Зелик - 2+6 підб - старт; Пугач - 3.
Статистика матчу

Олена Фатнєва, головний тренер "Венето-Черкаси-06":
"Вчора зіграли непогано. Забили свої кидки, втілювали наші напрацювання в захисті і нападі. Мали комфортну перевагу, тому чимало часу отримали дівчата-резервістки. Усі гравці команди набрали очки - це хороший показник.
У другому матчі, на жаль, все прогнозовано. Ми грали проти найкращої команди України. Четверо гравчинь КСЛІ - збірниці України. У них рівномірний склад, гарно технічно оснащена команда, зі стабільним кидком. Нам поки цього бракує. Як могли - боролися дві чверті, але далі вже було складно. Свої кидки потрібно реалізовувати. Наш капітан Настя Любенська непогано відіграла, також допомагала їй Кіра Куроп'ятник. Аріна Фатнєва не проявила лідерських якостей, десь не влучала, те, що мала. Також складно, що немає рівноцінної заміни першій п'ятірці. Однак будемо працювати надалі, намагатимемося нав'язувати боротьбу цим командам. З такими суперницями ми бачимо наші слабкі місця і те, що потрібно покращувати. Цим і займатимемося, щоб далі різниця між нами була меншою. Наступний тур проведемо у грудні на виїзді. Завдання - максимальне, потрібно входити в четвірку у своїй групі і проходити у плей-оф".