30 квітня 2017    Суперліга Парі Матч
77:82

Українські кадети перемагають і програють на Євробаскеті

У Софії триває кадетський чемпіонат Європи у дивізіоні Б. Після третього дня збірна України у своєму активі має одну перемогу та дві поразки.
Сьогодні підопічні Ігоря Харченка зустрічалися зі збірною Польщі. Рівний матч протягом усіх 40-ка хвилин, поляки лідирували в рахунку. Однак перевага не була досить великою. Українська команда до останніх секунд мала шанси на перемогу, але поступилася – 57 : 59 (Статистика). Черкащанин Юрій Романовський вийшов у старті і провів на майданчику 13 хвилин і за цей час здобув 2 очки, 4 підбирання та 1 блокшот.

Значно переконливіше Романовський відіграв вчора. У першому переможному матчі збірної України проти Кіпру (67:46) Юрій набрав 9 очок та зробив 7 підбирань.

Далі на збірну України чекають матчі проти команд Болгарії – 14 серпня та Данії – 15 серпня. Для виходу до наступного раунду Україні потрібно перемагати в обох матчах, аби посісти 1-2 місце в групі.