Новини клубу \ грудень 2018  ← Повернутися до списку

Мавпи в яскравому матчі поступились Дніпру

06.12.2018

Черкаські Мавпи в рівній грі поступились віце-чемпіону України. Вирішальним став алей-уп Ревзін-Фесенко на останній секунді матчу.

Хід гри:

Обидві команди розпочали гру з швидкого баскетболу. Микола Вільховецький відкрив лік набраним балам в матчі кидком з середньої дистанції, на що Мавпи відповіли тим же в наступній атаці, після підбирання на чужому кошику. Після цього господарі паркету дещо дали розігратися Кушнірову та Мішулі, які в клатчі набрали 7 балів та віддалили свій клуб на дистанцію в 7 очок. Після медіа тайм-ауту команда Максима Міхельсона змогла дещо вирівняти гру та зрівняти рахунок. Надалі в чверті команди одна-одну в рахунку не відпускали – 24:24.

Другу десятихвилинку дніпряни розпочали з міні-ривку та зуміли відірватись в рахунку на 7 очок, проте, Мавпи за рахунок бомбардування з периметру від капітана Кольченко та вдалим діям молодого Івана Ткаченко – знову повернули рівновагу та цього разу зуміли мінімально виграти чверть – 47:46.

На старті третього періоду команди продовжили демонструвати рівну гру, в якій дніпряни мали декілька балів переваги, а господарі паркету були в ролі наздоганяючої команди. Проте, в кінцівці періоду команда Дениса Журавльвова змогла втекти у відрив та піти на останню перерву в матчі маючи 4 очки в запасі.

Заключний період з влучного триочкового холоднокровно розпочав дніпрянин Сізов, на що дещо пізніше Мавпи відповіли шістьма поспіль балами від Отверченка, який увімкнувся та повів команду за собою. Команда Максима Міхельсона весь час була в ролі наздоганяючої, аж до останньої хвилини гри, коли за 52 секунди до завершення основного часу рахунок все ж став рівний. Після цього шальки терезів були на користь господарів паркету: за 19 секунд до фінальної сирени рахунок на табло був рівний та володіння було в Черкас, проте Кольченко не влучив з проходу та лишив суперникам 8 секунд на відповідь. Сізов впорався за 5: забив два бали та лишив на відповідь Черкасам ще 3 секунди. Після хвилини від тренера Мавп Кольченко кидав на овертайм, не влучив проте заробив фол. Капітан черкасців влучив два з двох та зрівняв рахунок, на годиннику лишалось 0.5 секунди. Ревзін накинув на алей-уп досвідченому Фесенку і той не схибив. 89:91 перемога Дніпра.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
Суперліга Парі-Матч

6 грудня
БК "Черкаські Мавпи" -
БК "Дніпро" - 89:91 (24:24, 23:22, 17:22, 23:25)
ЧМ:
Кольченко - 25оч, 4пб; Коуклі - 16оч, 7пб; Отверченко - 14оч, 7рп.
ДН:
Ревзін - 20оч; Мішула - 15оч, 6рп; Фесенко - 10оч, 6пб.
статистика матчу

Заключна хвилина матчу

Після гри:

Увага!!! Уже у суботу (8 грудня) "Черкаські Мавпи" приймуть "Політехнік". Матч у черкаському ПС "Будівельник" розпочнеться о 17:00. Квитки тут.

Суперліга Парі Матч 7 17 листопада 2018, початок о 14:00