Черкаські Мавпи у боротьбі поступилися Київ-Баскету


    
«Черкаські Маври» та «Київ-Баскет» видали у столиці результативний та видовищний матч. У поєдинку сусідів по турнірній таблиці перемогу оформили кияни – 95:87. Сама гра відзначилася дебютом за «Мавпи», після перерви у 15 місяців, Олександра Кобця та ривком черкасців наприкінці поєдинку. Команда Максима Міхельсона, попри солідну перевагу суперника по ходу гри, зуміла повернутися у матч і завели клатч поєдинку у гарячу розвязку. В результаті попередній гандикап дозволив киянам святкувати успіх. «Мавпи» ж зазнали поразки після серії з двох виїзних перемог поспіль."Київ-Баскет" - "Черкаські Мавпи" 95:87 (25:27; 31:19; 20:17; 19:24)
Статистика матчу

Бігмен Київ-Баскету Владислав Коренюк виграв стартове вкидання і вже за 20 секунд власноруч данком відкрив рахунок в матчі. Після цього Павлов додав ще два, проте гості з таким ходом подій на паркеті були не згодні. Попов, Беліков та Райт дуже швидко зуміли відігратися і вийти вперед на 7 балів. Перевагу команда Максима Міхельсона змогла втримати і до завершення періоду, хоча і різниця стала дещо меншою – 25:27. 

Другий період розпочався з активностей від Черкаських Мавп, які зусиллями Сергеєва та Конєва знову зробили для своєї команди мінімальний відрив у рахунку, проте дуже швидко Хілл та Петров сусідів по турнірці наздогнали і вийшли вперед. Після цього декілька хвилин на паркеті тривали так звані качелі: кожна з команд по черзі виходила вперед у рахунку, проте заробити принаймні декілька очок гандикапу нікому не вдавалося. Лише за дві хвилини до завершення першої половини матчу Богдан Близнюк майже власноруч все ж організував відрив для свого клубу – 56:46. 

В третій чверті команда Максима Міхельсона намагалася додати в роботі на обох кінцях майданчику, проте наздогнати суперника в клубу з Черкас не виходило, на всі вдалі дії черкасців господарі паркету відповідали не менш вдалими своїми. 

Проте, на заключних хвилинах гості все ж зуміли відродити інтригу: зусиллями повернувшогося до великого баскетболу Олександра Кобця, який пропустив рік через травму, та іншого вихованця Мавп – Івана Ткаченко,  гості зуміли скоротити різницю лише до 4 балів за 36 секунд до завершення гри, проте господарі зуміли вистояти – 95:87 перемога Київ-Баскету. 

Після виїздного турне "Черкаські Мавпи" нарешті повертаються додому. Свій найближчий матч команда Максима Міхельсона проведе 14-го лютого проти "Запоріжжя". Квитки тут.