Команда завершила чемпіонат Київської області без жодної поразки
«Черкаські Мавпи» взяли під опіку тваринок у Черкаському зоопарку
Команда опікуватиметься тамаринами золотистоголовими та ще одним видом мавп
13.03.2023
Анонс баскетбольного тижня
«Черкаські Мавпи» в рамках регулярного чемпіонату Суперліги відіграють три матчі в Києві. А жіноча команда «Венето-Черкаси» відправляються на змагання до Рівного
11.03.2023
«Венето-Черкаси» вдруге зазнали поразки від «Вінницьких Блискавок»
Сьогодні, 11 березня, в регулярному чемпіонаті жіночої Суперліги в черкаському ПС «Будівельник»...
10.03.2023
"Венето-Черкаси" вдруге в сезоні поступились "Київ-Баскет-КСЛ"
Цей матч був дограванням зустрічі, яка розпочалась ще у грудні, але була зупинена на третій хвилині першої чверті за рахунку 7:0 на користь киянок
10.03.2023
"Черкаські Мавпи" поступились "Політехніці-Галичина"
«Політехніка-Галичина» здобула впевнену перемогу над «Черкаськими Мавпами» в перенесеному матчі регулярного чемпіонату Суперліги Parimatch
06.03.2023
На черкаські команди чекає насичений ігровий тиждень
06.03.2023
Михайлюк набрав 3 очки в НБА
Команда вихованця черкаської баскетбольної школи Святослава Михайлюка, поступилась «Брукліну» з рахунком 86:102
05.03.2023
«Венето-Черкаси» поступились «Вінницьким Блискавкам»
Другий ігровий день вінницького баблу для черкаських баскетболісток завершився поразкою
04.03.2023
Друга перемога «Венето-Черкаси» в сезоні
Матч «МСДЮСШОР-Блискавки» - «Венето-Черкаси» завершився впевненою перемогою черкаської команди – 55:87
01.03.2023
У в'язкому поєдинку Мавпи поступаються Політехніці
Складний і насичений на фізичну боротьбу матч завершився поразкою Черкас- 83:86
28.02.2023
Вдруге в сезоні Черкаські Мавпи перемагають Старий Луйцьк
«Черкаські Мавпи» в першій грі девятого туру Суперліги Parimatch виборюють перемогу над Старим Луцьком-Укніверситет з рахунком 85:66. З самого початку Мавпи захоплюють ініціативу і роблять впевнений ривок. Команда отримує перевагу завдяки двом точним дальнім влучанням Дмитра Липовцева. А до кінця першої 10-ти хвилинки нарощують перевагу до двократного відриву (24:12). В другій чверті Старому Луцьку вдається виграти у черкасців з рахунком 15:19. В пешій половині гри луцька команда виконує багато не підготовлених атак і намагається активно діяти у захисті, що призводить до втрати гравців. Повернувшись з великої перерви обидві команди демонструють більш швидку й інтенсивну гру. Та це не змінило хід гри , «Черкаські Мавпи» продовжили контролювати гру, тримаючи суперника на відстані 10-14 очок. Під кінець команда Артема Сліпенчука довела свою перевагу до 20 очок, в підсумку одержавши впевнену перемогу. Найрезультативнішим в матчі став Бі Джей Максвелл, який приніс черкаському клубу 24 очки. Варто також відзначити гравців, які оформили дабл-дабл, Дмитра Липовцева, який заробив 16 очок та зробив 11 підбирань, в тому числі реалізувавши 4 з 6 дальніх, а також Сергія Скіру з 14 очками та 13 підбираннями. У Старого Луцька найбільше очок набрав Олександр Прозапас – 12. Завдяки перемозі «Черкаські Мавпи» обійшли «Старий Луцьк-Університет» в турнірній таблиці, піднявшись на 7 сходинку – у обох команд по 5 перемог, але лучани провели на 3 матчі більше. Суперліга Parimatch. Регулярний чемпіонат Київ, ПС Венето Черкаські Мавпи — Старий Луцьк 85:66 (24:12, 15:19, 22:17, 24:18) / статистика Черкаські Мавпи: Липовцев 16 + 11 підбирань, Скіра 14 + 13 підбирань, Кузнецов 2, Максвелл 24 + 7 підбирань, Руслов 6 – старт; Назаренко 14, Рід 9, Пошабля 0, Лакомов 0 Старий Луцьк: Коцько 12, Є. Коровяков 10 + 5 підбирань + 7 передач, Рудаков 7 + 6 підбирань, Бедлінський 6. Панфілов 2 – старт; Прозапас 12, Дейна 10, Марків 6, Федчук 4, Алтухов 2 + 6 передач, Глушко 2, Должко 0
27.02.2023
«Черкаські Мавпи» підписали нового захисника
В матчі проти БК «Старий Луцьк-Університет» в складі Мавп дебютує новий захисник Лейтерренс Рід (1997 р.н., 188 см)